کاربری فرابین در حوزه سلامت

کاربرد در بیمارستان ها  

با توجه به سرعت تغییرات تکنولوژی ها در دنیای کنونی و نمایشگرهای صنعتی و ویدئووال لزوم ایجاد هرچه سریعتر ارتباطات و رساندن اطلاعات مورد نیاز به کارکنان و مراجعه کنندگان شرکت فرابین با ساختاری دانش بنیان و ایجاد کار آفرینی مبادرت به تولید محصولی کاملا  بومی با رعایت کلیه استاندارد ها نموده و این محصول با نام سامانه فرابین سلامت  با هدف ایجاد خلاقیت  نوآوری و کاستن از هزینه های مادی و معنوی سازمان ها و درمانگاه ها ایجاد شده است . فرابین می تواند   با استفاده از نمایشگرهای صنعتی و ویدئووال در ارائه آگاهی بیشتر و اطلاع رسانی بیماران  بیمارستان و درمانگاه کمک نماید و ایشان را سرگرم نموده و نیز به بیماران و ملاقات کنندگان کمک نماید تا احساس آرامش بیشتری تا قبل از ویزیت توسط کادر درمانی  بیمارستان پیدا نمایند.

حوزه سلامت

این تاثیرات با استفادهء ترکیبی از ویدئو ، متن ، گرافیک  و تصاویر افزایش یافته و بیماران و مراجعه کنندگان ، به این روش مجذوب و مشغول شده و آموزش می بینند . از قابلیت های  دیگر فرابین میتوان به : اتصال به پایگاه داده HIS و نمایش اطلاعات مورد نیاز روی نمایشگرها با فرمت های مختلف ، نمایش اطلاعات تیم پزشکی روی نمایشگرها ، نمایش اطلاعات سیستم نوبت دهی روی نمایشگرها ، نمایش اطلاعات آنلاین اتاق های عمل روی نمایشگرها ، قابلیت کنترل گروهی تلویزیون های بخش های مختلف برای روشن و خاموش شدن و پخش محتوای یکسان و مربوط و .. اشاره نمود .

 

 

فواید استفاده از دیجیتال ساینج در بیمارستان  شامل موارد زیر می باشد :

  • با استفاده از دستگاه نوبت دهی می توان زمان کمتری برای نوبت دهی صرف کرد.
  • با استفاده از آن می توان مقررات و اخطار جرایم و اخبارهای مهم را به اشتراک گذاشت.
  • ارائه خدمات بهتر به افرادی که به زبان خارجی صحبت می کنند و یا ناشنوا هستند.
  • کسب درآمد از طریق تبلیغات.
  • با استفاده از آن می توان هزینه هایی که برای چاپ اطلاعیه صرف می شود را به حداقل رساند.
  • کاهش هزینه توزیع و نصب اطلاعیه های چاپ شده.

 

شرکت فرابین گستر پژواک به عنوان اصلی ترین توسعه دهنده سیستم دیجیتال ساینج و ویدئو وال برای شرکت های LG (گلدیران)، سامسونگ (سام الکترونیک) ، Vestel (هماهنگ) و فیلیپس ، با درنظر گرفتن صرفه اقصادی آن در دنیای مدرن دیجیتال در سطح کشور می باشد.