صنعت خودرو

فرابین در صنعت خودرو

استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و ویدئووال در صنعت خودرو مانند مراکز فروش اتومبیل، نمایشگاه‌ها، شرکت‌های خودروسازی و مراکز خدمات پس از فروش آن‌ها منجر به ایجاد فضای نمایشی و تبلیغاتی مدرن، حرفه‌ای و بسیار جذابی خواهدشد.

راه اندازی اتاق های مانیتورینگ در این سازمان ها به وسیله ویدئو وال نیز کاربرد مهمی از ویدئو وال می‌باشد که نماید از آن چشم پوشی کرد.

در این راستا برخی از شرکت های اتومبیل سازی از این ویژگی بهره جسته اند. در زیر به برخی از پروژه های انجام شده شرکت فرابین گستر پژواک در این صنعت اشاره شده است.

گروه صنعتی ایران خودرو

شرکت ایرانخودرو از جمله بزرگترین شرکت‌های تولید خودرو از سال ۱۳۴۱ تاکنون در ایران می‌باشد. خودروهایی چون پیکان در انواع استیشن، جوانان، لوکس، وانت، اتوبوس، مینی بوس، آمبولانس، پژو، سمند، دنا و … از جمله تولیدات گروه صنعتی ایرانخودرو می‌باشد.

تیم فرابین، دفتر مرکزی شرکت ایرانخودرو را به سه ویدئووال ۲در۲، ۳در۳ و ۵در۵ مجهز نموده است. به ترتیب کنترلرهای ویدئو وال ۹k، ۴k و ۲۵k به آن‌ها اختصاص داده شده است.

previous arrow
next arrow
Slider

شرکت عقاب افشان اسکانیا

شرکت تولیدی و صنعتی عقاب اسکانیا با سابقه‌ای ۶۰ ساله به عنوان بزرگترین تولیدکننده اتوبوس شهری و بین‌شهری فعالیت می‌کند. شرکت فرابین این افتخار را داشته است که ویدئووال مستقر در ساختمان مرکزی این مجموعه را تجهیز و راه‌اندازی نماید.

ویدئو وال شامل ۶ مانیتور می‌باشد که به صورت ماتریس ۲در۳ طراحی و نصب شده است. همچنین کنترلر ویدئووال ۶k اختصاص داده شده است.