اطلاعات نمایشگر صنعتی وستل

محصولات کمپانی وستل در میان نمایشگرهای صنعتی و تجاری، بعنوان یکی از ۳ برند معتبر و در جایگاه یکی از ۱۰ برند مطرح اروپایی قرار گرفته اند. مانیتور تبلیغاتی و ویدئو والی وستل ( VESTEL ) با بهره گیری از تکنولوژی حاشیه فوق باریک ۳٫۸ mm  امکان نصب پنل های دستگاه به شکل های متنوع و چیدمان منظم و نا منظم را به کاربر می دهد. انواع نمایشگر صنعتی وستل تصاویری یکپارچه و با کیفیت بالا در ابعاد بسیار بزرگ نمایش می دهند. از ویدئووال ها می توان در مجتمع های تجاری، فروشگاهها و مراکز خرید، نمایشگاههای بین المللی، سالن های همایش و اجتماعات، تابلوهای تبلیغاتی، بردهای خبر رسانی و اطلاع رسانی استفاده کرد.

مدل لمسی نمایشگر صنعتی وستل 

نمایشگرهای لمسی IFPD با ساختاری مقاوم، طراحی خارق العاده ، دارای قابلیت هایی نظیر پخش تصاویر با کیفیت بالا، پخش و بکارگیری انواع فرمت های تصویری، ویدئویی و فایل های پاورپوینت می باشند. نمایشگرهای کیوسک اطلاع رسان سری TO ، کیوسک اطلاع رسان دیجیتال وستل با طراحی منحصر به فرد برای اطلاع رسانی در فرودگاه ها، نمایش محتویات تبلیغاتی در مجتمع های تجاری و تفریحی و مراکز خرید بسیار کاربردی می باشند.

نمایشگر صنعتی وستل سری CD با قابلیت کارکرد ۱۶/۷ امکان پخش محتوی در هفت روز هفته و بمدت روزانه تا سقف ۱۶ ساعت، نیازمندی های بسیاری از صاحبان تجاری از جهت کارایی و زمان را تامین می کند.

انوع مانیتور تبلیغاتی تصاویری شفاف با رزولوشن ۱۰۸۰ * ۱۹۲۰ را ارائه می دهند. در طراحی این نمایشگرهای حرفه ای، تکنولوژی های به روز و سخت افزار های قدرتمند به کار گرفته شده است.

Videowall

VESTEL

Videowall

مشخصات فنی

Totem

VESTEL

Totem

مشخصات فنی

IFPD

VESTEL

IFPD

مشخصات فنی