مشخصات نمایشگر صنعتی سامسونگ

در تمام نمایشگرهای تبلیغاتی ، نمایشگر صنعتی سانسونگ SAMSUNG  خود از ویژگی هایی استفاده کرده که کنترل محتوا و رنگ را برای بیننده فراهم کرده و مصرف برق بسیار پایینی دارند. به همین دلیل ساینیج های LED سامسونگ ، از سطح روشنایی برخوردارند که دو برابر بالاتر از همه LED های استاندارد است. ویدئووال سامسونگ دارای براکت های دیواری ظریف به عمق ۳۹mm است که علاوه بر نصب آسان کالیبریشن فوق العاده ایی ایجاد می‌کند و هر نمایشگر را ثابت نگه می دارد. این براکت ها به صورت دقیق برای ویدئو وال ها طراحی شده اند که نیازی به اندازه گیری و یا جدا سازی کلیه نمایشگرها برای تنظیم یک قسمت نخواهد بود به همین دلیل سرعت انجام  کار و نصب نماشگر صنعتی سامسونگ بسیار بالا خواهد رفت.

کیفیت پنل های نمایشگر صنعتی سامسونگ

کیفیت پنل ویدئووال و نمایشگر صنعتی سامسونگ ،  تاثیرگذاری محتوا و پیام های دیداری را با شفافیت فوق العاده ایی که دارد چند برابر می سازد. این پنل با حاشیه های بسیار باریک از ظرافت بی نظیری در صنعت نمایشگر SAMSUNG ، ویدئووال ها برخوردار است ضمنا نمایشگر صنعتی سامسونگ علاوه بر ایجاد تجربه دیداری بی وقفه  توجه مخاطب را تنها به محتوا جلب می کند.

کیفیت UHD را در نمای ۵×۵ به نمایش می گذارد و در مقایسه با ویدئو وال های معمولی، نیازی به تجهیزات و دستگاه های دیگر ندارد که هزینه ها را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد و با پشتیبانی از HDCP محتوای UHD را به بهترین شکل به نمایش می‌گذارد.

UH46F5

SAMSUNG

UH46F5

مشخصات فنی

UD55E-B

SAMSUNG

UD55E-B

مشخصات فنی

UD55E-A

SAMSUNG

UD55E-A

مشخصات فنی

PM43 F/H

SAMSUNG

PM43 F/H

مشخصات فنی

PM49 F/H

SAMSUNG

PM49 F/H

مشخصات فنی

PM55 F/H

SAMSUNG

PM55 F/H

مشخصات فنی

OH55D

SAMSUNG

OH55D

مشخصات فنی