کنترلرهای نمایشگرهای دیجیتال ساینیج

 

راه اندازی دیجیتال ساینیج در نمایشگرهای تکی به دو صورت امکان پذیر است. استفاده از نمایشگرهای صنعتی و نمایشگرهای خانگی. نمایشگرهای صنعتی دارای سیستم عامل بوده و در حالت عادی نیاز به کنترلر دیجیتال ساینیج ندارند. تکنولوژی دیجیتال ساینج در نمایشگرهای صنعتی صرفا از طریق نرم‌افزاری که بر روی سیستم عامل آنها نوشته می‌شود راه‌اندازی می‌شود.

نمایشگرهای خانگی به دلیل اینکه سیستم عامل ندارند نیاز به یک کنترلر دیجیتال ساینج دارند. در حالت استفاده از نمایشگرهای تکی، نمایشگرهای مختلف با سایزهای مختلف پشتیبانی می‌شوند. این نمایشگرها در راهکارهای مختلف به صورت معمولی یا ایستاده با توجه به محل موردنظر انتخاب و نصب می‌شوند. سپس آنها را در سمت نرم افزار در گروه های چندتایی یا تکی دسته بندی می کنیم. بدین شکل شما می‌توانید در هر لحظه فقط با چند کلیک ساده از مرکز تمام اطلاعات قابل نمایش برروی آنها را بروز کنید. نوع لمسی این نمایشگر ها میتواند در حوزه آموزشی پویا نیز کاربرد داشته باشد.

شرکت فرابین گستر پژواک کنترلرها و پلیرهای صنعتی را جهت نمایشگرهای دیجیتال ساینیج عرضه می‌نماید. این کنترلرها دارای طول عمر و کارایی بالا و ابعاد کوچکی می‌باشند و قابل نصب در پشت مانیتورها هسنتد. کنترلرها در انواع کنترلر با خروجی ۱K، خروجی ۲K، خروجی ۳K و خروجی ۴K قابل اسمبل و عرضه می‌باشند.
کنترلرهای دیجیتال ساینج فرابین حداقل کیفیت تصویری فول اچ دی (FUL HD) را در ساده‌ترین حالت ممکن نمایش می‌دهند. همچنین امکان نمایش تصاویر به هر دو صورت افقی و عمودی را دارا می باشند.

برخی از این کنترلرها در ادامه نمایش داده شده است.

1k

1K

کنترلر نمایشگرهای تکی دیجیتال ساینیج

 

 

2K

2K

کنترلر نمایشگرهای تکی دیجیتال ساینیج

مشخصات فنی

3K

3K

کنترلر نمایشگرهای تکی دیجیتال ساینیج

 

 

4K

4K

کنترلر نمایشگرهای تکی دیجیتال ساینیج