نمایشگر صنعتی ال جی و انواع ویدئو وال

راهکارهای تجاری ال جی، با استفاده از نمایشگر صنعتی ال جی و کنترلرهای صنعتی فرابین جهت بیشترین اثرگذاری و فواید عملی طراحی شده است. از قابلیت های راهکارهای تجاری ال جی می توان به کنترل و مدیریت آسان و قابلیت های عملی آنها اشاره نمود. بخش فروش نمایشگر صنعتی ال جی ، در ارائه راهکارهای نوین تجاری پیشرو می باشد. شرکت فرابین همراه تامین کنندگان خود همیشه تلاش کرده تا راه های جدیدی برای ارائه توانمندی های خود در عرصه نمایشگرها و سیستم های مالتی مدیا برای ایجاد نوآوری و راه کارهای مناسب برای تقاضای فعلی ایجاد شده در بازارهای B2B بیابد. شرکت فرابین با داشتن تیم طراحی و مهندسی، دانش جامعی در راهکارهای B2C  و B2B برای انواع نمایشگرهای صنعتی ال جی فراهم کرده است.

مزایای استفاده از انواع نمایشگر صنعتی ال جی 

از مزایای مهم استفاده از نمایشگرهای صنعتی ال جی، مانیتور صنعتی یا ویدئووال ال جی صنعتی در درجه اول نصب آسان ، نیاز به نگهداری کم آنها می باشد که هیچ دردسر و هزینه ای برای بروزرسانی دستی نمایشگرها وجود ندارد. این موضوع جهت نمایش دادن محتوای پویا و تاثیرگذار در جهت جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است. نمایشگر صنعتی ال جی جهت بیشترین اثرگذاری و فواید عملی طراحی شده است.انواع نمایشگر صنعتی ال جی کیفیت ، جذابیت و جلوه های تصویری فوق العاده ای دارند که از رزولوشن های متنوع ، مصرف بهینه انرژی ، کارکرد ۲۴/۷ ، شفافیت خیره کننده ، تصاویر واضح و وضوح بالا بدون تاریکی ، قابلیت نصب به صورت عمودی ،  تازه سازی تصویر نمایشگر ، بدنه عریض و باریک برخوردار هستند.

ویژگی های مهم جهت انتخاب نمایشگر صنعتی ال جی

به طور کلی از ویژگی های مهمی که هنگام خرید نمایشگر صنعتی  و سایر مانیتورها حتما باید به آن توجه داشت سایز ، رزولوشن تصویر ، تعداد رنگ قابل نمایش ، پورت مانیتور و کنتراست تصویر است. در این میان مانیتورها و یا ویدئووال های ال جی که سری جدید نمایشگر صنعتی ال جی هستند تمامی این ویژگی ها را دارا می باشند . شرکت گلدیران در نوآوری آیتم های نمایشگر صنعتی همواره تلاش کرده است و راه کارهای جدیدی ارائه می دهد. به نمونه ای از سیستم راه اندازی شده در این لینک توجه فرمایید.

 

 

 

 

نمایشگر های ویدئو وال ( بدون لبه)

LV35

LV75

 

 

نمایشگر های ساینج

LS35A

LX761H

65VS10

LG

۶۵VS10

مشخصات فنی

49SM5

LS55A

43SM5

84SW70

LG

۸۴SW70

 

مشخصات فنی