رستوران ها

منوبورد، ویدئو وال و دیجیتال ساینیج فرابین در رستوران‌ها

از جمله کاربردهای دیجیتال ساینیج در رستوران ها و کافی شاپ ها می‌توان به نمایش منوی دیجیتال (منوبورد دیجیتال)، پخش‌های زنده تلویزیونی، پخش محتوای صوتی و تصویری و… اشاره نمود. اما اختصاصی‌ترین کاربرد این سامانه در رستوران‌ها منو بورد دیجیتال می‌باشد. از جمله قابلیت‌های آن نمایش نام غذا، تصویر و قیمت آن به صورت کاملا داینامیک می‌باشد. به گونه‌ای که تمامی آیتم‌های آن بسادگی قابل تصحیح و به روزرسانی هستند. مثلا در صورت اتمام یک نوع غذا بلافاصله امکان نمایش پیغام تمام شدن غذا در منو وجود دارد. از دیگر کاربردهای آن زمان‌بندی تعویض منوها می‌باشد که این سامانه را از نیاز به یک اپراتور دائم فارغ می کند. علاوه بر اینکه استفاده از این سامانه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و مدرنیته کردن محیط رستورانی و کافی شاپ‌ها خواهدداشت، همچنین فضای نمایش انواع محتوی دیجیتال را در اختیار اپراتور قرار می‌دهد.

فرابین گستر پژواک به عنوان یکی از شرکت‌های پرکار در زمینه دیجیتال‌ساینیج و ویدئووال در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها فعالیت می‌کند. برخی از پروژه‌های انجام شده در این حیطه در ادامه ذکر شده است.

فست فود راز

فست فود راز در منطقه تجریش در تهران واقع شده است.

منو بورد دیجیتال فست فود شامل ۳ مانیتور می‌باشد که منوی غذا را داینامیک و بسیار جذاب نمایش می‌دهد.

previous arrow
next arrow
Slider
 رستوران گل بانو

رستوران مجلل گلبانو در خیابان کارگر شمالی در منطقه امیرآباد تهران واقع شده است.

این مجموعه به دو ویدئو وال مجهز شده است.

ویدئووال ۹k با ۹ مانیتور به صورت ماتریس ۳در۳ در سالن اصلی نصب شده است. کنترلر صنعتی ۹k فرابین با کارت‌های VGA پیشترفته سری NVIDIA و CPU قدرتمند سری Xeon اسمبل شده است.

ویدئووال ۴k به صورت ماتریس ۲در۲ در فضای بیرونی و در ابتدای ورودی آن نصب و راه‌اندازی شده است. مانیتورهای صنعتی نصب شده در این ویدئو وال از نوع مانیتورهای Semi Door برند LG می‌باشند.

Slider
فست فود ATF

فست فود ATF دارای دو شعبه در شهرک غرب و بلوار فردوس تهران می‌باشد. منوبورد دیجیتال در هر از این دو شعبه راه‌اندازی شده است. در یکی از شعبات ۶ مانیتور و در دیگری ۷ مانیتور به صورت عمودی (Portrait) نصب شده‌اند. منوی غذا در این نمایشگرها نمایش داده می‌شود.

previous arrow
next arrow
Slider
فست فود شایلی

این فست فود در مجتمع تجاری اداری پالادیوم واقع شده است. منوبورد دیجیتال این فست فود توسط تیم فرابین راه اندازی شده است. این منو بورد شامل ۵ مانیتور می‌باشد که منوی غذا را به شکلی داینامیک و جذاب نمایش می‌دهد.

previous arrow
next arrow
Slider
فست فود Good to Go

این فست فود در برج آرمیتاژ شهر مشهد واقع شده است.

منوبورد دیجیتال در این فست‌فود به ۳ مانیتور که به صورت عمودی نصب شده‌اند، توسط تیم فرابین راه‌اندازی شده است.

Slider
رستوران فودلند کیش

رستوران فودلند در جزیره مرجان کیش، یکی از بزرگترین و متفاوت ترین رستوران ها در کیش و کشور است.

ویدئو وال واقع در این رستوران با ۱۶ مانیتور به صورت ماتریس ۴در۴ نصب و راه اندازی شده است. پخش‌های زنده، کانال های تلوزیونی، کپچر، انواع مدیاها، فیلم های تبلیغاتی و … در این ویدئووال نمایش داده می‌شود.

کنترلر صنعتی ویدئووال فرابین با کارت های گرافیک پیشرفته سری NVIDIA و همچنین کارت ورودی ۴K اسمبل شده است.

previous arrow
next arrow
Slider
کافه گلف باشگاه انقلاب

کافه گلف باشگاه انقلاب به دو ویدئو وال ۲در۲ مجهز شده است. پخش کانال های تلوزیونی و فیلم های ورزشی در این ویدئووال‌ها، زیبایی و جذابیت زیادی به این کافی شاپ بخشیده است.

رستوران علا

دو مانیتور صنعتی ۹۸ اینچ برند LG در این رستوران نصب شده است. به هر کدام از این مانیتورها، پلیرهای صنعتی ۴K اختصاص یافته است. با اتصال تیونرهای دیجیتال به این پلیرها، امکان نمایش کانال های تلوزیونی در کنار سایر محتوی‌ها فراهم خواهد شد.

کافه لایم

کافی شاپ لایم در خیابان دزاشیب واقع شده است.

ویدئو وال ۳در۳ در فضای باز این کافی شاپ نصب شده است. مانیتورهای آن مدل Semi Door برند LG می‌باشند و کنترلر ۱k فرابین تصویر یکپارچه در آن را تولید می‌کند.

  • رستوران کابانا
  • رستوران یاقوت
  • رستوران مانچیز
  • پیتزا خاتون
  • رستوران ستاره شهر سمنان
  • رستوران لا اسپید